Koronavirus: Aktuální informace z maloobchodu a velkoobchodu

Vážení zákazníci,

z důvodu personálního kolapsu a nedostatku zboží vhodného pro výrobu roušek máme skluz s vyřizováním objednávek. Aktuálně jsme již zastavili možnost objednávání soukromým subjektům, protože není v našich silách plynule vyřizovat všechny objednávky. Děláme, co umíme a snažíme se objednávky co nejdříve vyřídit, v co nejvyšší míře. V případě stornování objednávky a platby předem budeme vracet finanční prostředky obvyklou cestou na účet. Děkujeme za trpělivost a pochopení.

Dopravní společnosti přechází na distanční předávání zásilek, tzn. preferují platbu předem aby bylo možné "zazvonit a nechat balík za dveřmi". GLS zrušilo některé služby, mezi nimi GLS ParcelShop. Všechny balíčky, které již byly na ParcelShop odeslány, GLS automaticky změní na režim "balík do ruky". V současnosti je již tato služba vypnutá.

Z důvodu personálního kolapsu jsme nuceni uzavřít pro veřejnost maloobchodní prodejnu Moskevská.Děkujeme za pochopení.

Prostory velkoobchodu jsou uzavřeny pro veřejnost. Přístup je možný pouze v roušce, při osobním odběru internetové objednávky. Nutná je forma úhrady předem, hotovost není možné z hygienických důvodů přebírat.